KONST / Litografier / Färglitografi 13913187
nr 1391 3187
Willy Thessing
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Två kannor", stilleben med mjölkkannor. Signerad, numrerad 109/290. Motivet: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:42:51